• TurkishEnglishGermany

Misyonumuz

Sakasol olarak Misyonumuz Solucan Gübresi imalat, ihracat ve uygulama işlemlerini ve aynı zamanda satış işini yaparak kaliteli bir hizmeti hem siz değerli müşterilerimize vermeye çalışıyoruz hem de toprağın organik olarak kalmasını, zararlı kimyasallardan arınmasını sağlayarak tüm Dünya’ya doğal bir üretimle katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Deneyimli mühendislerimiz, tecrübeli hocalarımız ile çalışmalarımızı işin erbabı olan çiftçilerimiz ile uygulamalı olarak yapıyoruz. Test sonuçlarını alıyor ve gerekli analizler, sonuçlar neticesinde toprağın daha verimli olmasını bitkinin iyi bir şekilde canlı olmasını, minerallerinin ve vitaminin daha fazla oranda olmasını, ürünün organik yetişmesini sağlamak amacıyla büyük projeler geliştirerek toprağa ve sizlere yararlı olmaya çalışıyoruz.

Kendi topraklarımız da, ülkemiz de toprağın doğal kalmasını, toprağın kimyasal zararlardan arındırılmasını sağlamak için tüm ekibimizle çalışıyor ve toprağın beslenmesi için tüm gücümüz ile hızlı bir şekilde faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Satış departmanımız da siz değerli müşterilerimize her türlü kolaylık sağlanmaktadır. Solucan gübresi sayesinde toprağa verdiğimiz organik destek ile toprağın verimini hızla artırmaktayız. Kaliteli ürünlerin yetişmesini, topraktan doğal ve organik güçlü besinler almak en birinci görevimizdir. Bu düşünceler ışığında başladığımız solucan gübresi üretim, tanıtım, satışı ile tabiat da buluna solucanın ürünlerimiz için yararlı hale gelmesini sağlayarak herkes için faydalı olan organik tarımı geliştirmekteyiz. Toprağın gelişmesinde, toprağın doğal yollarla veriminin artırılmasında, doğal solucanları kullanarak kaliteli organik ürünler, bitkiler elde etmekteyiz.  Avrupa ve Dünya’nın birçok ülkesinde yıllardır kullanılan solucan gübresini halkımızla buluşturduk. Çiftçimizin yüzünü güldürdük, fide yetiştiricileri dahil birçok gübre kullanılan alanlar da doğal gübre kullanılmasını ve toprağın veriminden fazlası ile faydalanılmasını sağlamayı başardık.

Uzun çalışmaların sonucunda faaliyetlerimizi bir sisteme oturtmayı başardık ve kendi tesisimizi kurmayı başardık aynı seviyede ürünlerimizi bir kalıpta toplamayı bildik. Artık çalışmalarımızı teknolojinin de sayesinde çiftçilerimizden yararlanarak olumlu veya olumsuz geri dönüşümlerinin analizi yapılarak ciddiyeti elden bırakmadan bir yıllık değil, iki yıllık değil en az 5 yıllık çalışmalar ile sonuç almaya çalışmak olmuştur.

Solucan gübresi yetiştirmekteki temel amaç toprağın veriminin artışını doğal yollar ile sağlamak, ürünlerin yetiştirilişi esnasında kimyasallardan minimum yararlanmaktır. Toprakların yıllarca sürülüp, ekilirken, işlenirken zamanla yorulacağı ve bu yorgunluğun verimin düşmesine neden olacağını iyi bildiğimiz için toprağın hasara uğrayan ve veriminin azalmasına neden olan etkenlerin engellemesini Natürel yani, doğal yollarla yapmayı başarabildik.

Her zaman kalitenin peşinde ve takipçisi olduk bu nedenle topraktan aldığımızın en iyisini geri vermenin peşinde olduk. Bir nevi toprakla ticaret ilişkisi içerisine girerek bize ürün verirken kendinden kaybettiği enerji ve mineralleri kendisine geri doğal yollar kullanarak kaliteli olarak vermeyi amaçladık bu nedenle de solucan gübresini keşfettik ve tüm ülkede solucan gübresi kullanan çiftçi sayısı hızla arttı.

Firmamızın üretmiş olduğu gübreler tamamen % 100 solucan gübresidir. Tarımda kullanımı çok kolay olan bu gübrelerin ürün kalitesi tartışılmaz her yıl aldığınız mahsulün % 70 fazlasını alacağınıza garanti veriyoruz hem de bir yıl değil en az 3 yıl yüksek verim alacaksınız sadece bir yıl kullanmanız yeterli tabi ki daha fazla kullanmanız daha fazla fayda sağlayacaktır. Kullanımında herhangi bir kısıtlama kesinlikle yoktur. Sağlık açısında herhangi bir zararı bulunmayan bir ürün olması da siz ve aileniz açısından tam destek görmüştür. Toprağımızın kalitesini her zaman korumak firmamızın misyonu olmuştur. Değerlerimizden ödün vermeden kaliteyi çevreye ve toprağa, insanlara zarar vermeden yakalamayı her zaman başaran bir firma olarak sizleri daima tarımda ileri götürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

10 Ekim 2017 455 okunma